Szukaj

Październik miesiącem spotkań

W tym roku miesiąc październik upłynął nam pod znakiem spotkań. Członkowie SEiR w Cedyni kilkukrotnie zapraszani byli na spotkania w różne miejsca oraz do współpracy z innymi Stowarzyszeniami.

W Hotelu Klasztor w Cedyni spotkaliśmy się 15 października z panią Krystyną  Czubówną - polską dziennikarką, która czytała fragmenty książki ,,Sekretne  życie drzew”. Swoim przyjemnym i ciepłym głosem przeniosła nas w inny wymiar. Po wysłuchaniu lektury członkowie stowarzyszenia mieli możliwość zakupienia książek i wykonania wspólnych zdjęć.

Na zaproszenie Stowarzyszenia Złoty Wiek z Starej Rudnicy i miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich uczestniczyliśmy w dniu 19 października w obchodach Dnia Seniora w świetlicy wiejskiej tej miejscowości. Wszyscy obecni bawili się wspólnie przy zespole ,,CARMEN'''.

21 października spotkaliśmy się na świetlicy wiejskiej w Lubiechowie Dolnym. Przedstawiciele Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów spotkali się z przedstawicielami Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Lubiechowa Dolnego. Spotkanie przebiegało w miłej serdecznej atmosferze.

27 października  spotkaliśmy się w świetlicy wiejskiej w Golicach z okazji Gminnego Dnia Seniora, którego byliśmy współorganizatorem. Występowali członkowie  SEiR  z Cedyni oraz Zespół KALIMERA. Do tańca przygrywał Zespół Rewir. Wszystkim seniorom z Gminy Cedynia serdeczne życzenia złożyła pani Burmistrz  Gabriela Kotowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Nowak oraz dyrektor COKiS  Andrzej Łazowski. Poczęstunek przygotowały panie z COKiS i sołectw gminy Cedynia.

Emeryci pokazali że można i trzeba korzystać z życia oraz mieć same pogodne dni!

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia