Szukaj

Cedynia na krańcach świata

Wybierasz się podczas wakacji w ciekawe miejsce? Zamierzasz odwiedzić egzotyczne stolice, gorące europejskie plaże lub wysokie górskie szczyty? Planujesz urlop w którymś z malowniczych zakątków Polski? A może tegoroczne wakacje spędzisz odpoczywając w Gminie Cedynia i okolicach? Jeśli odpowiedziałeś TAK, mamy dla ciebie propozycję ciekawej zabawy! Wystarczy pobrać i wydrukować herb Cedyni (w formacie minimum A5) i zrobić sobie z nim zdjęcie w miejscu, które wybrałeś na wakacyjny odpoczynek. Następnie należy wysłać podpisane imieniem i nazwiskiem zdjęcie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wpisując "Cedynia na krańcach świata", podając również gdzie zdjęcie zostało wykonane. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone upominkami promocyjnymi Gminy Cedynia, wszystkie zdjęcia zgłoszone do zabawy umieścimy w specjalnie przygotowanej galerii.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia galerii "Cedynia na krańcach świata"!

Do zabawy nie będą dopuszczone fotomontaże. Zastrzegamy sobie prawo do selekcji zdjęć. Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia