Szukaj

Biuletyn Informacyjny Gminy

Oddajemy do Państwa rąk nowe wydawnictwo prezentujące naszą Gminę. Cedynia na okrągło adresowana jest przede wszystkim do czytelników pragnących poznać nasz region.

Na łamach biuletynu pragniemy także prezentować aktywność i twórczość mieszkańców Gminy Cedynia.

Wydanie pierwsze poświęcone jest głównie Dniom Cedyni. Czytelnicy znajdą tutaj szczegółowy program wydarzenia: pikniku historycznego i konferencji naukowej. Prezentujemy także  informacje o atrakcjach turystycznych Gminy Cedynia, planowanych działaniach samorządu, ofertę Muzeum i Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Polecamy także artykuły dr Pawła Migdalskiego, Andrzeja Łazowskiego, Agaty Suchty i Igora Szakowskiego.

Cedynia na okrągło to także zaproszenie skierowane do mieszkańców i lokalnych stowarzyszeń do dzielenia się z nami informacjami o przedsięwzięciach, wydarzeniach i projektach, które Państwo realizujecie. Z chęcią opublikujemy zaproponowane nam artykuły w kolejnych numerach biuletynu.

Biuletyn Informacyjny Gminy

Wydawcą jest Centrum Promocji i Turystyki w Cedyni. Jest to wydawnictwo bezpłatne. Przygotowane w wersji tradycyjnej oraz elektronicznej – w formacie PDF (2,5 MB) można pobrać ze strony internetowej www.cedynia.pl (zakładka- galerie/multimedia). Wersja papierowa jest dostępna w Muzeum Regionalnym w Cedyni, Bibliotece oraz w Urzędzie Miasta.

Zapraszamy do lektury

Centrum Promocji i Turystyki w Cedyni
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia