Szukaj

Dzień Matki i Ojca

Dnia 26 maja 2015 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Matki i Ojca. Tego dnia mury naszej szkoły odwiedziło wielu gości.

Prócz mam i tatusiów przybyli także przedstawiciele władz gminy z Panią Burmistrz Gabrielą Kotowicz na czele oraz dyrektorem COKiS Panem Pawłem Pawłowskim. Uczniowie przygotowali na tę uroczystość wiele atrakcji. Dzieci z oddziału "0" zaprezentowały wiersze, piosenki i taniec. Starsi uczniowie przedstawili bogaty program artystyczny. Największym zainteresowaniem cieszył się występ kabaretowy pt. "Trzecia kartka" przedstawiający w sposób symboliczny trud wychowania dzieci. Po wspaniałych występach dzieci wręczyły swoim rodzicom upominki i słodkie babeczki. Tego dnia uroczystość uświetnił też występ sygnalistów z Technikum Leśnego z Rzepina, którzy przyjechali do naszej szkoły na zaproszenie Pani Burmistrz Gabrieli Kotowicz. Zaprezentowali oni melodie i sygnały myśliwskie. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem i rozmowami przy wspólnym stole.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia