Szukaj

Sadzimy las z okazji Dnia Ziemi

Co roku bardzo uroczyście obchodzimy w naszej szkole Dzień Ziemi. Tak też było i tego roku. Dnia 22 kwietnia 2015 roku uczniowie klas III - VI wraz z wychowawczyniami i naszymi patronami - leśnikami Nadleśnictwa Chojna wybrali się do lasu, aby posadzić sadzonki lipy.

Mając świadomość, że Ziemia jest domem wszystkich - nie tylko ludzi, ale zwierząt także - w trosce o naszą planetę, sadziliśmy las. Wielką frajdą dla dzieci było nie tylko sadzenie sadzonek, ale także przejazd terenowymi autami przez las. Akcja zakończyła się wspólnym ogniskiem, pieczeniem kiełbasek i degustacją bigosu myśliwskiego. Uczniowie otrzymali odznaki "Przyjaciela lasu" oraz książki o tematyce leśnej.

Dnia 22 kwietnia 2015 roku uczniowie klas III - VI wybrali się do lasu, aby posadzić sadzonki lipy.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowanie dla wszystkich pracowników Nadleśnictwa Chojna, którzy zorganizowali dla naszej szkoły wspaniałą atrakcję w postaci sadzenia lasu oraz pyszny poczęstunek.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia