Szukaj

Zabawa karnawałowo-walentynkowa w szkole w Cedyni

Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych. Na dodatek trwa karnawał. Z tej podwójnej okazji czwartek, 14 lutego 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cedyni upłynął w atmosferze miłości i przyjaźni. Wszyscy uczniowie mogli przesłać sobie słowa sympatii dzięki walentynkowej poczcie zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

Do specjalnej czerwonej skrzynki uczniowie wrzucali kartki, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom. Walentynkowa poczta nie zapomniała także o nauczycielach, którzy w dowód sympatii otrzymali ręcznie wykonane ozdoby. Na szkolnym korytarzu Samorząd Uczniowski uruchomił sklepik, gdzie można było kupić słodkości i soczki.

To nie był koniec atrakcji. Na wszystkich czekała jeszcze wspólna zabawa przy dźwiękach muzyki. Didżej pan Krzysiek przygotował wiele niespodzianek i wesołych konkurencji, m.in. wyścigi w kapeluszach i na wielkich piłkach oraz zabawę z gitarą. Wszyscy tak wspaniale się bawili, że w najmłodszej grupie był problem z wyborem króla i królowej walentynkowej imprezy. W związku z tym wicedyrektor Alicja Kordylasińska postanowiła, że tym razem korony będą przechodnie i co tydzień przekazywane zostaną kolejnej klasie.

Dzień upłynął w atmosferze radości i dobrej zabawy.

Dyrekcja i uczniowie dziękują Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu karnawałowo-walentynkowej imprezy.

Zdjęcia można obejrzeć w fotogalerii na stronie szkoły:
https://spcedynia.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=646

Zabawa karnawałowo-walentynkowa w szkole w Cedyni

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia