Szukaj

Świeto Jesieni

22 października dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku obchodziły Święto Jesieni. Już od rana uczniowie przynosili różne dary jesieni, aby każda klasa mogła zamienić się w mini sad. W koszyczkach na pięknie ustrojonych stołach znalazły się, owoce, warzywa, żołędzie, kasztany i kolorowe liście.

Tego dnia w szkole królowały kolory: czerwony, pomarańczowy, żółty i zielony. Uczniowie zaprezentowali swoje piękne stroje, a wybrani przedstawiciele każdej z klas zaprezentowali się jako „Pani Jesień”. Pani Dyrektor wraz z komisją konkursową rozstrzygnęła konkurs na najpiękniejszą Panią Jesień. Jednak stroje uczniów były tak barwne i ciekawe, że każdy został zwycięzcą, a  przebrania zostały nagrodzone słodkimi upominkami.

Nie zabrakło też rywalizacji sportowych, podczas których uczniowie ścigali się z szyszką na łyżce.  Na koniec dzieci wspólnie bawiły się na dyskotece szkolnej. Było kolorowo i wesoło, a zabawa była wspaniała.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia