Szukaj

Czary w szkole w Piasku

W piątek, 27 października nasza szkoła gościła niezwykle interesującego gościa. Pan, który nas odwiedził okazał się być znakomitym iluzjonistą. Podczas występu, który nosił tytuł „Wesołe zabawy z czarami” przeniósł wszystkich obecnych w świat magii i iluzji.

Artysta do pokazu zapraszał uczniów, których raz po raz zaskakiwał magicznymi sztuczkami. Dzieci uczyły się czarodziejskich zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali magikowi w pokazie. Każdy z zapartym tchem obserwował czarodziejskie okręgi, karty, magiczny sznurek czy kolorowe chusty. Występ dostarczył wszystkim wiele radości, już nie możemy doczekać się kolejnego ciekawego gościa w naszej szkole.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia