Szukaj

Dzień Edukacji Narodowej - relacja

Dzień Edukacji Narodowej, nazywany Dniem Nauczyciela, obchodzony był w cedyńskich szkołach dziś 13 października. Z tej okazji zarówno w szkole Podstawowej w Piasku,  jak i w zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cedyni odbyły się uroczyste apele z udziałem przedstawicieli władz samorządowych, obecnych i byłych pracowników szkół, uczniów i ich rodziców.

W imieniu Burmistrz Cedyni serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i ich rodzicom życzenia złożyła Sekretarz Gminy pani Ewa Pawłowska.

Tradycyjnie w Dniu Edukacji Narodowej swoje wielkie święto mają uczniowie klas I, którzy w tym dniu przeżywają uroczyste pasowanie na uczniów szkoły podstawowej.

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym 32 pierwszaków ślubowało być dobrymi Polakami, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Uroczystość ślubowania poprzedził program artystyczny przygotowany przez ich wychowawczynie.  Wszystkim pierwszakom życzymy powodzenia i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i spełnianiu danych dzisiaj obietnic.

GALERIA - CEDYNIA

GALERIA - PIASEK

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia