Szukaj

Informacja

Uzupełniające wnioski na stypendia szkolne są wydawane i przyjmowane w biurze nr 5 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Cedyni od dnia 15-04-2019 r. do dnia 15-05-2019 r.

Karta dla Seniorów

Ośrodek Pomocy Społecznej wydaje Karty Seniora dla mieszkańców Gminy Cedynia.

Gminny Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie

Gminny Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie – to zespół osób delegowanych ze środowisk profesjonalnych do koordynacji, standaryzacji, analiz i rozwiązywania lokalnych problemów przemocy w rodzinie. Zespół Interdyscyplinarny stanowią przedstawiciele służb miejskich, instytucji i organizacji działających w obszarze wsparcia społecznego.

Ogłoszenie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Cedyni zwraca się z prośbą o pomoc dla wielodzietnej rodziny z Gminy Cedynia. Potrzebne są: łóżko piętrowe oraz meblościanka. Kontakt: Ośrodek Pomocy Społecznej, tel.: 91 46 47 956

Podziękowanie

Podziękowanie

Podziękowania od Ośrodka Pomocy Społecznej w Cedyni.

Komunikat Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie przekazuje informacje o podmiotach realizujących zadania  w ramach Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na lata 2014 -2020:

Nabór na stanowisko ASYSTENTA RODZINY

Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Cedyni ogłasza nabór na stanowisko ASYSTENTA RODZINY. Forma powierzenia świadczenia usług: umowa zlecenie. Okres świadczenia usług: 15 lipca 2015r.do 31 grudnia 2015r.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówDokumenty strategiczneGmina CedyniaGalerie i multimediaImienny wykaz głosowań radnychStowarzyszenia